závody

sus-340x380Logo MO staré upravené2NÁBOROVÝ DĚTSKÝ FEEDEROVÝ ZÁVOD 2016

4.června 2016

 propozice zde ←

  • —————————————————————————————————————————–
  • 3. ročník  Carp Tour Řehačka 2016

  • termín 16.6 – 19.6.2016 

Klasické kaprařské závody na svazové vodě, v časovém rozmezí 50 hodin.

přihláška ke stažení: přihláška CT2016

 

propozice: propozice CT2016

sektory lastPromo foto CTR 2016

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

přehled závodů na Labi v Sedlčánkách v roce 2015:závody na úseku v Sedlčánkách

Závody na Grádě

Sedmý ročník rybářských závodů na Grádě se konal 28.3.2015 zde je info o výsledcích o průběhu závodů: 7.ročník Grádo

                                

Carp Tour Řehačka 2015
                                                                         sektory

foto2015sektory last

propozice CTŘ 2015:

 

1: Zeleneč carp  7: Avid Carp
2: Carp pohoda team  8: FM Fishing
3: Harpia carp  9: Olda Team
4: Voloďa Team 10: Vixens Carp
5: Cargo tým 11: Storm Carp
6: ROPAKO 12: PP Capr ( loňský vítěz )
13: OZ Baits Carp Team

Netradiční rybářské závody, v přípravě

BAMBUS  CUP 2013 klikni zde: http://mo-crs-celakovice.wbs.cz/bambus_cup_2013.doc

MO ČRS Čelákovice pořádala v červnu kaprařské závody na Řehačce.

Reportáž z Carp tour Řehačka 2013

http://mo-crs-celakovice.wbs.cz/carp_tour_rehacka_2013.doc

Sponzoři závodu


Komentáře

závody — Komentáře: 4

  1. Tak je na Letošní ročník 2016 vyprodáno…..no vážení byl to mazec…
    Ale tady je máte 13 soutěžních týmů…..
    p.č. Team závodník závodník závodník
    1 Mivardi Team Pazderka M. Kučera L.
    2 Čekor Team Houžvička Z. Babický T.
    3 Zeleneč Carp Vavro M. Vavro M. Vavrová N.
    4 Avid Carp Pšenička Petr Pšeničková K.
    5 TB a Friends Týč O. Týč Jindra st.
    6 Harpia Carp Hlavatý Petr Hlavatá Iveta Tůmová Olí
    7 Rygel Team Ryenský R. Gloser Pavel
    8 CT Káraný Týč Jindra ml.
    9 FM Fishing Prchal Tom Jares Dominik
    10 Storm Carp Junior Labounek .L
    11 JPF Carp Team Hulinko J. Šlemr P. Svoboda F.
    12 CMP Team Vácha J. Samek R.
    13 Pohoda Team Jan Mrázek Procházka J Šimon P.
    Náh Booster baits Team

  2. První přehled přihlášených někteří opravdu trénují odesílání na čas 7 přihlášených s časem 00:00 , 3 přihlášení s časem 00:01 a 1 přihlášený v 00:02 tak a seznamek ……….

    1.2. v 20:00 hod Vyprodáno ……………

    Pořadí: Název teamu:
    1: Zeleneč carp
    2: Carp pohoda team
    3: Harpia carp
    4: Voloďa Team
    5: Cargo tým
    6: ROPAKO
    7: Avid Carp
    8: FM Fishing
    9: Olda Team
    10: Vixens Carp
    11: Storm Carp
    12: PP Capr ( loňský vítěz ) Emotikona smile
    13: OZ Baits Carp Team

  3. První přehled přihlášených někteří opravdu trénují odesílání na čas 7 přihlášených s časem 00:00 , 3 přihlášení s časem 00:01 a 1 přihlášený v 00:02 tak a seznamek ……….

    1.2. v 11:55 hod zbývá 1 volné místo ……………

    Pořadí: Název teamu:
    1: Zeleneč carp
    2: Carp pohoda team
    3: Harpia carp
    4: Voloďa Team
    5: Cargo tým
    6: ROPAKO
    7: Avid Carp
    8: FM Fishing
    9: Olda Team
    10: Vixens Carp
    11: Storm Carp
    12: PP Capr ( loňský vítěz ) Emotikona smile
    13:

  4. První přehled přihlášených na Carp Tour Řehačka 2015 někteří opravdu trénují odesílání na čas 7 přihlášených s časem 00:00 , 3 přihlášení s časem 00:01 a 1 přihlášený v 00:02 tak a seznamek ……….

    1.2. v 02:45 hod ráno zbývají 2 volná místa ……………

    Pořadí: Název teamu:
    1: Zeleneč carp
    2: Carp pohoda team
    3: Harpia carp
    4: Voloďa Team
    5: Cargo tým
    6: ROPAKO
    7: Avid Carp
    8: FM Fishing
    9: Olda Team
    10: Vixens Carp
    11: Storm Carp
    12:
    13:

Napsat komentář