OSTRAHA ČELÁKOVICKÝCH REVÍRŮ NEPOLEVUJE

Ostraha čelákovických revírů nepolevuje

Dne 21. 7. 2018 proběhla kontrola revírů ČRS, z.s., MO Čelákovice a revíru SÚS Dvorce. Kontrola revíru začala 21. 7. 2018 ve 21 hod v počtu 3 členové RS Čelákovice. Kontrolovala se rpravá strana toku Labe od zdymadel v Čelákovicích až po zdymadla v Přerově n/L, včetně tůní Hrad a Procházková. Při kontrole na úseku Labe 411051 v lese Netušil, narazila místní RS na skupinku mladých značně podnapilých rybářů a jejich lovné místo včetně okolí bylo poseto odpadem (lahve od alkoholu, zbytky jídla, plastové obaly apod.) V tomto případě byla RS nekompromisní proto zde došlo k zadržení 2 ks povolenek k lovu a okamžité zjednání nápravy.

Zbytek úseku byl, až na drobné nedostatky v pořádku. Po přesunu na revír 411164/1 Řehačka cca 30 minut po půlnoci proběhla kontrola lovných míst a pořádku, i zde se našel rybář porušující  RŘ a lovil po stanovené době lovu ve značně podnapilém stavu a jeho reakce na záběr byly více než opožděné. I zde došlo k zadržení povolenky k lovu.

Poté se RS přesunula na revír Byšická a pravý břeh řeky Labe, zde už proběhlo téměř vše v pořádku až na nevhodně osvětlená lovná místa, která byla po domluvě označena. Posledním kontrolovaným revírem byly Dvorce (411 989 Mlynařice 3), zde bylo vše v pořádku.


Kontrola RS Čelákovice byla ukončena 22. 7. 2018 ve 3:00 hod v Čelákovicích.

 

Za RS Čelákovice Petr Duník


Komentáře

OSTRAHA ČELÁKOVICKÝCH REVÍRŮ NEPOLEVUJE — 1 komentář

Napsat komentář