Poděkování Rybářské stráži z Čelákovic

V pondělí 25.9.2017 se k nám dostala zpráva prostřednictvím předsedy SÚS Dušana Hýbnera, která nás velice potěšila a motivovala v další činnosti čelákovické rybářské stráže. Jednalo se o kladné hodnocení jednoho z kontrolovaných rybářů na revíru Labe 411051 pana Petra Juříka ze Vsetína.
Text zprávy zaslané kontrolovaným rybářem předsedovi ČRS SÚS:
 

Ahoj nevím zda to patří pod tebe ale asi ano. Myslím že se furt řeší jen stížnosti na rybářskou stráž. Já naopak musím pochválit kluky z Čelákovic (měli teda auto Čelákovice) velmi super přístup a žádné otrávené xsichty že někde musí kontrolovat ve 2 hodiny v noci. Naopak místo buzerování (chápu neměli za co) dostali jsme pochvalu a to se u jiných neděje… klobouk dolů jak to tam u vás vedete…. ještě, aby to tak bylo po celé ČR !

Jsme velice rádi, že někteří rybáři ocení činnost místní rybářské stráže, která tuto „nevděčnou“ funkci vykonává ve svém vlastním volnu ve prospěch nás všech rybářů a milovníků přírody. Myslím si, že je v našem zájmu mít na revíru a v jeho okolí jak pořádek tak řád, aby si mohl každý slušný rybář zarybařit a odreagovat od každodenního shonu.

Děkujeme, že se najde alespoň někdo chápající funkci rybářské stráže. Nejde přeci o „buzeraci rybářů“ jde o prevenci a udržení si toho co máme všichni rádi.

Za výbor ČRS, z.s., MO Čelákovice Petr Duník

PETRŮV ZDAR !


Napsat komentář